Отбори
Shape
Всички отбори
    Сряда,
    Юни 13
    Край
    Стадион Лужники, Москва
    Група A
    |
    Стадион Лужники, Москва
    ru
    Русия
    Русия
    Русия
    РУС
    5:0
    sa
    Саудитска Арабия
    Саудитска Арабия
    Саудитска Арабия
    САР
    Четвъртък,
    Юни 14
    Край
    Екатеринбург Арена, Екатеринбург
    Група A
    |
    Екатеринбург Арена, Екатеринбург
    eg
    Египет
    Египет
    Египет
    ЕГИ
    0:1
    uy
    Уругвай
    Уругвай
    Уругвай
    УРУ
    Край
    Стадион Санкт Петербург, Санкт Петербург
    Група B
    |
    Стадион Санкт Петербург, Санкт Петербург
    ma
    Мароко
    Мароко
    Мароко
    МАР
    0:1
    ir
    Иран
    Иран
    Иран
    ИРН
    Край
    ФИЩ, Сочи
    Група B
    |
    ФИЩ, Сочи
    pt
    Португалия
    Португалия
    Португалия
    ПОР
    3:3
    es
    Испания
    Испания
    Испания
    ИСП
    Петък,
    Юни 15
    Край
    Казан Арена, Казан
    Група C
    |
    Казан Арена, Казан
    fr
    Франция
    Франция
    Франция
    ФРА
    2:1
    au
    Австралия
    Австралия
    Австралия
    АВЛ
    Край
    Otkritie Arena, Москва
    Група D
    |
    Otkritie Arena, Москва
    ar
    Аржентина
    Аржентина
    Аржентина
    АРЖ
    1:1
    is
    Исландия
    Исландия
    Исландия
    ИСЛ
    Край
    Мордовия Арена, Саранск
    Група C
    |
    Мордовия Арена, Саранск
    pe
    Перу
    Перу
    Перу
    ПЕР
    0:1
    dk
    Дания
    Дания
    Дания
    ДАН
    Край
    Стадион Калининград, Калининград
    Група D
    |
    Стадион Калининград, Калининград
    hr
    Хърватия
    Хърватия
    Хърватия
    ХЪР
    2:0
    ng
    Нигерия
    Нигерия
    Нигерия
    НГР
    Събота,
    Юни 16
    Край
    Самара Арена, Самара
    Група E
    |
    Самара Арена, Самара
    cr
    Коста Рика
    Коста Рика
    Коста Рика
    КРИ
    0:1
    rs
    Сърбия
    Сърбия
    Сърбия
    СЪР
    Край
    Стадион Лужники, Москва
    Група F
    |
    Стадион Лужники, Москва
    de
    Германия
    Германия
    Германия
    ГЕР
    0:1
    mx
    Мексико
    Мексико
    Мексико
    МЕК
    Край
    Ростов Арена, Ростов на Дон
    Група E
    |
    Ростов Арена, Ростов на Дон
    br
    Бразилия
    Бразилия
    Бразилия
    БРА
    1:1
    ch
    Швейцария
    Швейцария
    Швейцария
    ШЦР
    Неделя,
    Юни 17
    Край
    Стадион Нижни Новгород, Нижни Новгород
    Група F
    |
    Стадион Нижни Новгород, Нижни Новгород
    se
    Швеция
    Швеция
    Швеция
    ШВЕ
    1:0
    kr
    Република Корея
    Република Корея
    Република Корея
    КОР
    Край
    ФИЩ, Сочи
    Група G
    |
    ФИЩ, Сочи
    be
    Белгия
    Белгия
    Белгия
    БЕЛ
    3:0
    pa
    Панама
    Панама
    Панама
    ПАН
    Край
    Волгоград Арена, Волгоград
    Група G
    |
    Волгоград Арена, Волгоград
    tn
    Тунис
    Тунис
    Тунис
    ТУН
    1:2
    en
    Англия
    Англия
    Англия
    АНГ
    Понеделник,
    Юни 18
    Край
    Мордовия Арена, Саранск
    Група H
    |
    Мордовия Арена, Саранск
    co
    Колумбия
    Колумбия
    Колумбия
    КОЛ
    1:2
    jp
    Япония
    Япония
    Япония
    ЯПО
    Край
    Otkritie Arena, Москва
    Група H
    |
    Otkritie Arena, Москва
    pl
    Полша
    Полша
    Полша
    ПОЛ
    1:2
    sn
    Сенегал
    Сенегал
    Сенегал
    СЕН
    Край
    Стадион Санкт Петербург, Санкт Петербург
    Група A
    |
    Стадион Санкт Петербург, Санкт Петербург
    ru
    Русия
    Русия
    Русия
    РУС
    3:1
    eg
    Египет
    Египет
    Египет
    ЕГИ
    Вторник,
    Юни 19
    Край
    Стадион Лужники, Москва
    Група B
    |
    Стадион Лужники, Москва
    pt
    Португалия
    Португалия
    Португалия
    ПОР
    1:0
    ma
    Мароко
    Мароко
    Мароко
    МАР
    Край
    Ростов Арена, Ростов на Дон
    Група A
    |
    Ростов Арена, Ростов на Дон
    uy
    Уругвай
    Уругвай
    Уругвай
    УРУ
    1:0
    sa
    Саудитска Арабия
    Саудитска Арабия
    Саудитска Арабия
    САР
    Край
    Казан Арена, Казан
    Група B
    |
    Казан Арена, Казан
    ir
    Иран
    Иран
    Иран
    ИРН
    0:1
    es
    Испания
    Испания
    Испания
    ИСП
    Сряда,
    Юни 20
    Край
    Самара Арена, Самара
    Група C
    |
    Самара Арена, Самара
    dk
    Дания
    Дания
    Дания
    ДАН
    1:1
    au
    Австралия
    Австралия
    Австралия
    АВЛ
    Край
    Екатеринбург Арена, Екатеринбург
    Група C
    |
    Екатеринбург Арена, Екатеринбург
    fr
    Франция
    Франция
    Франция
    ФРА
    1:0
    pe
    Перу
    Перу
    Перу
    ПЕР
    Край
    Стадион Нижни Новгород, Нижни Новгород
    Група D
    |
    Стадион Нижни Новгород, Нижни Новгород
    ar
    Аржентина
    Аржентина
    Аржентина
    АРЖ
    0:3
    hr
    Хърватия
    Хърватия
    Хърватия
    ХЪР
    Четвъртък,
    Юни 21
    Край
    Стадион Санкт Петербург, Санкт Петербург
    Група E
    |
    Стадион Санкт Петербург, Санкт Петербург
    br
    Бразилия
    Бразилия
    Бразилия
    БРА
    2:0
    cr
    Коста Рика
    Коста Рика
    Коста Рика
    КРИ
    Край
    Волгоград Арена, Волгоград
    Група D
    |
    Волгоград Арена, Волгоград
    ng
    Нигерия
    Нигерия
    Нигерия
    НГР
    2:0
    is
    Исландия
    Исландия
    Исландия
    ИСЛ
    Край
    Стадион Калининград, Калининград
    Група E
    |
    Стадион Калининград, Калининград
    rs
    Сърбия
    Сърбия
    Сърбия
    СЪР
    1:2
    ch
    Швейцария
    Швейцария
    Швейцария
    ШЦР
    Петък,
    Юни 22
    Край
    Otkritie Arena, Москва
    Група G
    |
    Otkritie Arena, Москва
    be
    Белгия
    Белгия
    Белгия
    БЕЛ
    5:2
    tn
    Тунис
    Тунис
    Тунис
    ТУН
    Край
    Ростов Арена, Ростов на Дон
    Група F
    |
    Ростов Арена, Ростов на Дон
    kr
    Република Корея
    Република Корея
    Република Корея
    КОР
    1:2
    mx
    Мексико
    Мексико
    Мексико
    МЕК
    Край
    ФИЩ, Сочи
    Група F
    |
    ФИЩ, Сочи
    de
    Германия
    Германия
    Германия
    ГЕР
    2:1
    se
    Швеция
    Швеция
    Швеция
    ШВЕ
    Събота,
    Юни 23
    Край
    Стадион Нижни Новгород, Нижни Новгород
    Група G
    |
    Стадион Нижни Новгород, Нижни Новгород
    en
    Англия
    Англия
    Англия
    АНГ
    6:1
    pa
    Панама
    Панама
    Панама
    ПАН
    Край
    Екатеринбург Арена, Екатеринбург
    Група H
    |
    Екатеринбург Арена, Екатеринбург
    jp
    Япония
    Япония
    Япония
    ЯПО
    2:2
    sn
    Сенегал
    Сенегал
    Сенегал
    СЕН
    Край
    Казан Арена, Казан
    Група H
    |
    Казан Арена, Казан
    pl
    Полша
    Полша
    Полша
    ПОЛ
    0:3
    co
    Колумбия
    Колумбия
    Колумбия
    КОЛ
    Неделя,
    Юни 24
    Край
    Волгоград Арена, Волгоград
    Група A
    |
    Волгоград Арена, Волгоград
    sa
    Саудитска Арабия
    Саудитска Арабия
    Саудитска Арабия
    САР
    2:1
    eg
    Египет
    Египет
    Египет
    ЕГИ
    Край
    Самара Арена, Самара
    Група A
    |
    Самара Арена, Самара
    uy
    Уругвай
    Уругвай
    Уругвай
    УРУ
    3:0
    ru
    Русия
    Русия
    Русия
    РУС
    Край
    Мордовия Арена, Саранск
    Група B
    |
    Мордовия Арена, Саранск
    ir
    Иран
    Иран
    Иран
    ИРН
    1:1
    pt
    Португалия
    Португалия
    Португалия
    ПОР
    Край
    Стадион Калининград, Калининград
    Група B
    |
    Стадион Калининград, Калининград
    es
    Испания
    Испания
    Испания
    ИСП
    2:2
    ma
    Мароко
    Мароко
    Мароко
    МАР
    Понеделник,
    Юни 25
    Край
    ФИЩ, Сочи
    Група C
    |
    ФИЩ, Сочи
    au
    Австралия
    Австралия
    Австралия
    АВЛ
    0:2
    pe
    Перу
    Перу
    Перу
    ПЕР
    Край
    Стадион Лужники, Москва
    Група C
    |
    Стадион Лужники, Москва
    dk
    Дания
    Дания
    Дания
    ДАН
    0:0
    fr
    Франция
    Франция
    Франция
    ФРА
    Край
    Ростов Арена, Ростов на Дон
    Група D
    |
    Ростов Арена, Ростов на Дон
    is
    Исландия
    Исландия
    Исландия
    ИСЛ
    1:2
    hr
    Хърватия
    Хърватия
    Хърватия
    ХЪР
    Край
    Стадион Санкт Петербург, Санкт Петербург
    Група D
    |
    Стадион Санкт Петербург, Санкт Петербург
    ng
    Нигерия
    Нигерия
    Нигерия
    НГР
    1:2
    ar
    Аржентина
    Аржентина
    Аржентина
    АРЖ
    Вторник,
    Юни 26
    Край
    Екатеринбург Арена, Екатеринбург
    Група F
    |
    Екатеринбург Арена, Екатеринбург
    mx
    Мексико
    Мексико
    Мексико
    МЕК
    0:3
    se
    Швеция
    Швеция
    Швеция
    ШВЕ
    Край
    Казан Арена, Казан
    Група F
    |
    Казан Арена, Казан
    kr
    Република Корея
    Република Корея
    Република Корея
    КОР
    2:0
    de
    Германия
    Германия
    Германия
    ГЕР
    Край
    Otkritie Arena, Москва
    Група E
    |
    Otkritie Arena, Москва
    rs
    Сърбия
    Сърбия
    Сърбия
    СЪР
    0:2
    br
    Бразилия
    Бразилия
    Бразилия
    БРА
    Край
    Стадион Нижни Новгород, Нижни Новгород
    Група E
    |
    Стадион Нижни Новгород, Нижни Новгород
    ch
    Швейцария
    Швейцария
    Швейцария
    ШЦР
    2:2
    cr
    Коста Рика
    Коста Рика
    Коста Рика
    КРИ
    Сряда,
    Юни 27
    Край
    Самара Арена, Самара
    Група H
    |
    Самара Арена, Самара
    sn
    Сенегал
    Сенегал
    Сенегал
    СЕН
    0:1
    co
    Колумбия
    Колумбия
    Колумбия
    КОЛ
    Край
    Волгоград Арена, Волгоград
    Група H
    |
    Волгоград Арена, Волгоград
    jp
    Япония
    Япония
    Япония
    ЯПО
    0:1
    pl
    Полша
    Полша
    Полша
    ПОЛ
    Край
    Стадион Калининград, Калининград
    Група G
    |
    Стадион Калининград, Калининград
    en
    Англия
    Англия
    Англия
    АНГ
    0:1
    be
    Белгия
    Белгия
    Белгия
    БЕЛ
    Край
    Мордовия Арена, Саранск
    Група G
    |
    Мордовия Арена, Саранск
    pa
    Панама
    Панама
    Панама
    ПАН
    1:2
    tn
    Тунис
    Тунис
    Тунис
    ТУН
    Петък,
    Юни 29
    Край
    Казан Арена, Казан
    1/8
    К16
    |
    Казан Арена, Казан
    fr
    Франция
    Франция
    Франция
    ФРА
    4:3
    ar
    Аржентина
    Аржентина
    Аржентина
    АРЖ
    Край
    ФИЩ, Сочи
    1/8
    К16
    |
    ФИЩ, Сочи
    uy
    Уругвай
    Уругвай
    Уругвай
    УРУ
    2:1
    pt
    Португалия
    Португалия
    Португалия
    ПОР
    Събота,
    Юни 30
    С.Д.
    Стадион Лужники, Москва
    1/8
    К16
    |
    Стадион Лужники, Москва
    es
    Испания
    Испания
    Испания
    ИСП
    3:4
    ru
    Русия
    Русия
    Русия
    РУС
    С.Д.
    Стадион Нижни Новгород, Нижни Новгород
    1/8
    К16
    |
    Стадион Нижни Новгород, Нижни Новгород
    hr
    Хърватия
    Хърватия
    Хърватия
    ХЪР
    3:2
    dk
    Дания
    Дания
    Дания
    ДАН
    Неделя,
    Юли 01
    Край
    Самара Арена, Самара
    1/8
    К16
    |
    Самара Арена, Самара
    br
    Бразилия
    Бразилия
    Бразилия
    БРА
    2:0
    mx
    Мексико
    Мексико
    Мексико
    МЕК
    Край
    Ростов Арена, Ростов на Дон
    1/8
    К16
    |
    Ростов Арена, Ростов на Дон
    be
    Белгия
    Белгия
    Белгия
    БЕЛ
    3:2
    jp
    Япония
    Япония
    Япония
    ЯПО
    Понеделник,
    Юли 02
    Край
    Стадион Санкт Петербург, Санкт Петербург
    1/8
    К16
    |
    Стадион Санкт Петербург, Санкт Петербург
    se
    Швеция
    Швеция
    Швеция
    ШВЕ
    1:0
    ch
    Швейцария
    Швейцария
    Швейцария
    ШЦР
    С.Д.
    Otkritie Arena, Москва
    1/8
    К16
    |
    Otkritie Arena, Москва
    co
    Колумбия
    Колумбия
    Колумбия
    КОЛ
    3:4
    en
    Англия
    Англия
    Англия
    АНГ
    Четвъртък,
    Юли 05
    Край
    Стадион Нижни Новгород, Нижни Новгород
    Четвъртфинали
    Ч
    |
    Стадион Нижни Новгород, Нижни Новгород
    uy
    Уругвай
    Уругвай
    Уругвай
    УРУ
    0:2
    fr
    Франция
    Франция
    Франция
    ФРА
    Край
    Казан Арена, Казан
    Четвъртфинали
    Ч
    |
    Казан Арена, Казан
    br
    Бразилия
    Бразилия
    Бразилия
    БРА
    1:2
    be
    Белгия
    Белгия
    Белгия
    БЕЛ
    Петък,
    Юли 06
    Край
    Самара Арена, Самара
    Четвъртфинали
    Ч
    |
    Самара Арена, Самара
    se
    Швеция
    Швеция
    Швеция
    ШВЕ
    0:2
    en
    Англия
    Англия
    Англия
    АНГ
    С.Д.
    ФИЩ, Сочи
    Четвъртфинали
    Ч
    |
    ФИЩ, Сочи
    ru
    Русия
    Русия
    Русия
    РУС
    3:4
    hr
    Хърватия
    Хърватия
    Хърватия
    ХЪР
    Понеделник,
    Юли 09
    Край
    Стадион Санкт Петербург, Санкт Петербург
    Полуфинали
    П
    |
    Стадион Санкт Петербург, Санкт Петербург
    fr
    Франция
    Франция
    Франция
    ФРА
    1:0
    be
    Белгия
    Белгия
    Белгия
    БЕЛ
    Вторник,
    Юли 10
    СПР
    Стадион Лужники, Москва
    Полуфинали
    П
    |
    Стадион Лужники, Москва
    hr
    Хърватия
    Хърватия
    Хърватия
    ХЪР
    2:1
    en
    Англия
    Англия
    Англия
    АНГ
    Петък,
    Юли 13
    Край
    Стадион Санкт Петербург, Санкт Петербург
    Мач за трето място
    3то
    |
    Стадион Санкт Петербург, Санкт Петербург
    be
    Белгия
    Белгия
    Белгия
    БЕЛ
    2:0
    en
    Англия
    Англия
    Англия
    АНГ
    Събота,
    Юли 14
    Край
    Стадион Лужники, Москва
    Финал
    Ф
    |
    Стадион Лужники, Москва
    fr
    Франция
    Франция
    Франция
    ФРА
    4:2
    hr
    Хърватия
    Хърватия
    Хърватия
    ХЪР

    i

    i

    i

    i